تعداد بازدید خبر: 711
1395/11/02-11:02
آزمون: دو بازی تدارکاتی با اوکراین برگزار می کنیم/
سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان گفت: بازیکنان تیم های لیگ برتری را زیر نظر داشته تا برترین ها را برای اردوهای نهایی انتخاب کنیم.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، مریم آزمون- سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان درباره برگزاری اولین اردوی انتخابی تیم ملی فوتبال بانوان گفت: پس از مدتها اردوی تیم ملی فوتبال بانوان آغاز شده و بازیکنانی به اردوی انتخابی دعوت شده اند که در رقابتهای لیگ برتر فعالیت داشته و خوشبختانه از لحاظ آمادگی ملی پوشان مشکلی نداریم. تمرینات هماهنگ سازی و آماده سازی برای رقاب با تیم های آسیایی را برگزار کنیم. با برنامه هایی که داریم باید به آمادگی کاملی برسانیم چرا که مسابقات بسیار سخت و مهمی را پیش رو داریم.
وی گفت: در نظر داریم تا دو مرحله اردوی انتخابی را برگزار و بهترین ها را به اردوی نهایی تیم ملی دعوت کنیم. امروز قرعه کشی رقابتهای قهرمانی فوتبال بانوان برگزار می شود و منتظریم تا گروه ایران مشخص و سپس برنامه ریزی بیشتر و دقیق تری را برای این بازیها انجام دهیم.
سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان بزرگسالان در پایان گفت: خوشبختانه در اسفند ماه دو بازی تدارکاتی با تیم ملی اوکراین خواهیم داشت که این بازی به آماده سازی ملی پوشان و کسب تجربه و همچنین محک خوردن آنها کمک بسزایی می کند. در واقع بازی با اوکراین کمک بسیاری برای شناخت بازیکنان می کند تا بدانیم داشته هایمان چیست تا طبق آن برنامه ریزی داشته باشیم.