تعداد بازدید خبر: 779
1395/11/03-13:52
ساکت: توصیه های لازم برای بکارگیری از مشاوران و کی روش مطرح شد/
رئیس سازمان تیم های ملی گفت: برنامه های تیم ملی فوتبال بانوان برای حضور در مسابقات پیش رو بررسی شد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، محمدرضا ساکت- رئیس سازمان تیم های ملی گفت: پس از پایان تمرین تیم ملی نشستی را با کادر فنی تیم ملی فوتبال بزرگسالان برگزار کرده و درباره برنامه های این تیم  به بحث و بررسی پرداختیم.
وی افزود: با  توجه به شروع اردوی تیم ملی فوتبال بزرگسال که بعد از مدتها وقفه، اولین دوره آن از یکم بهمن ماه آغاز شده، جلسه ای را تشکیل داده و توصیه های لازم بین کمیته تیم های ملی و بانوان و همچنین استفاده بهینه از مشاور فوتبال بانوان مطرح شد. کادر فنی باید  با مشاورین فوتبال بانوان ارتباط تنگاتنگی داشته باشد. همچنین بکارگیری از توصیه های  کی روش- سرمربی تیم ملی فوتبال  و ارتباط با مربیان استانها را در دستور کاری خود قرار دهد تا بتوان در دیدارهای پیش رو موفق بود.
ساکت در ادامه بیان کرد: اقدامات لازم در ارتباط با اینکه اقتدار و قدرتمندی در تیم های ملی فوتبال بانوان صورت گرفته است. در واقع تیم های ملی فوتبال بانوان از مرحله تثبیت  شدن گذشته و وارد مرحله اقتدار شده اند. باید برنامه ریزی برای تیم ملی فوتبال بانوان به صورتی باشد تا با حداکثر توانایی در مسابقات داخلی و خارجی شرکت کند. ضمن اینکه توجه به همه استعداد های استانها از دیگر نکاتی بود که به کادر فنی تیم ملی فوتبال بزرگسالان بانوان توصیه شد.
رئیس سازمان تیم های ملی در پایان درباره همگروهی ایران با تیمهای ویتنام، میانمار، سنگاپور و سوریه در مرحله مقدماتی رقابتهای جام ملتهای فوتبال بانوان آسیا گفت: تیم ایران در یکی از گروه هایی که رقابتی نزدیک بین شان است، قرار گرفته، بر همین اساس باید قدرتمند ظاهر شویم و با کیفیت لازم تیم را به مسابقات اعزام کنیم .