تعداد بازدید خبر: 330
1397/08/21-13:00
سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان پس از قهرمانی شاگردانش در مسابقات جام بین قاره ای فوتبال ساحلی 2018 تاکید کرد : مهم ترین چیز برای من این است که همه در مورد تیم ما حرف می زنند که به این موضوع افتخار می کنم.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون ، مارکو اوکتاویو -پرافتخارترین مربی فوتبال ساحلی جهان به گفتگو با سایت رسمی فدراسیون به شرح زیر پرداخت :

*در مورد این دستاورد و قهرمانی در جام بین قاره ای ۲۰۱۸ بگویید. به خصوص درباره آماده سازی که از 6 ماه پیش شروع شد و اکنون می توانیم نتیجه آن را ببنیم؟
خیلی خوشحالم هستم ، نه تنها به این دلیل که قهرمان شدیم. البته که قهرمانی مهم است، اما مهمترین چیز برای من این است که همه در مورد تیم ما حرف می زنند که به این موضوع افتخار می کنم و خیلی خوشحال هستم که داریم میراث بزرگی برای آینده فوتبال ساحلی ایران به جای می گذاریم.

*نظر شما درباره عملکرد بازیکنان جوان تیم چیست؟
ما خیلی سخت با آنها کار کردیم و تجربه بین المللی خوبی در پرتغال داشتیم و این تنها من نیستم که از آنها تعریف میکنم، بلکه تمامی اهالی فوتبال ساحلی این موضوع را تایید می کنند. آنها با تکنیک و نظم خوب و همچنین با قلبشان بازی کردند و این روح تیم ما است و من به آنها افتخار می کنم. از همه برای کار بی وقفه و به خصوص برای حمایت از من که اجازه داد تا بتوانیم به جوان ها اعتماد کنیم ، تشکر می کنم و این دلیل موفقیت تیم ما است.

*پروژه بعدی یعنی رقابتهای قهرمانی آسیا 2019 است که اسفند سال جاری برگزار می شود، برنامه‌های آن از چه موقع آغاز می‌شود؟
در واقع شروع کرده ایم. تورنمنت دوبی فاز دوم بود که گذراندیم که این تورنمنت پس از جام جهانی از بالاترین درجه اهمیت با حضور 8 تیم برتر جهان است. بازیکنان 3 هفته استراحت خواهند داشت و ما کمپ های خودرا آغاز خواهیم کرد تا برای تورنمنت مهم بعدی در مارچ 2019 در تایلند آماده باشیم.