تعداد بازدید خبر: 756
1394/08/13-11:20
عرب عامری: همدلی، همکاری و اخلاق به این ورزشکاران نونهال یکی از اهداف ما است/
رئیس کمیته بانوان در مراسم افتتاحیه مدارس فوتبال دختران زیر 12 سال دقایقی را سخنرانی کرد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون؛ دکتر الهه عرب عامری، نایب رییس بانوان فدراسیون فوتبال با تجلیل از روز 13 آبان روز دانش آموز، گفت: در واقع این برنامه با هدف شناسایی برترین بازیکنان نونهال کشور در رشته فوتبال تشکیل شده است و البته درس همدلی، همکاری و اخلاق به این ورزشکاران نونهال از دیگر اهداف این جشنواره است.
وی افزود: با تحت پوشش قرار دادن بازیکنان فوتبال آموزان در این رده سنی قصد داریم تا آینده تیم های ملی خود را پرورش دهیم. استعدادیاب ها و مربیان مختلفی را در اختیار داشته تا بتوانیم بازیکنان مستعد را انتخاب کنیم و برترین ها را به اردوهای تیم های ملی دعوت کنیم.
نایب رییس فدراسیون در امور بانوان ادامه داد: از شما می خواهم با انگیزه و تلاشی که دارید در راستای رشد و اعتلای ورزش فوتبال و فوتسال تلاش کنید. ضمن اینکه فدراسیون به همراه آکادمی ملی فوتبال برای تحت پوشش قرار دادن شما عزیزان و همچنین آموزش صحیح تلاش خود را به کار می گیرد.
وی همچنین به برگزاری پنج کارگاه آموزشی در حاشیه این فستیوال اشاره کرد و افزود: قرار است در این کارگاه ها بازیکنان تیم ملی فوتسال به عنوان برترین های این رشته، دوره های آموزشی برای مربیان ، داوران و نیروهای این فدراسیون برگزار کند.