تعداد بازدید خبر: 748
1394/08/13-11:10
کفاشیان: با فراهم کردن بهترین شرایط می خواهیم آینده تان را تامین کنیم/
رئیس فدراسیون فوتبال در مراسم افتتاحیه اولین فستیوال فوتبال پایه دختران گفت: معتقدم با یک برنامه ریزی جامع شما فوتبال آموزان می توانید برترین های آسیا و جهان باشید.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، علی کفاشیان، رئیس فدراسیون فوتبال گفت: جشنواره استعدادیابی دختران زیر 12 سال کشور که با حضور 322 فوتبال آموز از 23 استان کشور در منطقه کردان کرج برگزار شد و خوشحالم که استقبال بسیار خوبی از این  فستیوال شده است.
رییس فدراسیون فوتبال با ابراز خرسندی از حضور در بین برترین استعداهای فوتبال و فوتسال کشور گفت: مطئمن هستم با یک برنامه ریزی جامع، می توانید فوتبالیست و فوتسالیست ها خوبی باشید و بهترین جایگاه را در آسیا و در جهان کسب کنید.
وی با معرفی فرشته کریمی مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان به عنوان بهترین فوتبالیست کشور و آسیا گفت: این ورزشکار نیز تا 10 سال گذشته مانند شما از آمادگی کمی در این رشته برخوردار بود، اما امروز بهترین بازیکن آسیاست. ما تلاش می کنیم شرایط را برای فعالیت فوتبال و فوتسال پایه در کشور فراهم کنیم تا آینده روشنی در این رشته داشته باشید.
رئیس فدراسیون در پایان گفت: از شما م یخواهم تلاش خود را برای موفقیت بکار گرفته و ما نیز تلاش می کنیم تا شرایط مناسبی را برای شما فراهم کنیم تا ورزش بانوان در مسیر رشد و توسعه قرار بگیرد.