تعداد بازدید خبر: 701
1394/08/12-16:35
حسینی نقوی: در این فستیوال داشته های استانها ارزیابی می شوند
با برگزاری فستیوال های دختران تیم های حاضر در استانها به طور کامل برای رقابت های داخل استان و حتی لیگ های استانی آماده می شوند.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، بهناز حسینی نقوی، نایب رئیس  بانوان هیات فوتبال استان گلستان در خصوص برگزاری اولین فستیوال دختران زیر 12 سال در کشور گفت: برگزاری این فستیوال به تمامی استانها کمک می کند تا داشته های خود را ارزیابی کرده و بتوانند در لیگ های استانی و حتی در سالهای آتی در رده های بالاتر،از این فوتبال آموزان استفاده کنند. چرا که در فستیوال، فوتبال آموزان در کنار یکدیگر جمع شده و علاوه بر بازی فوتبال، فعالیتهای مفید فرهنگی را انجام می دهند. در واقع تکرار برگزاری این فستیوالها باعث می شود تا استانها به طور خودکار هر ساله برای حضور در این جشنواره آماده شوند و بازیکنان خوبی را در اختیار بگیرند.
وی افزود: در واقع با هزینه بسیار کمی که برای استانها در این بخش وجود دارد، می توانیم داشته های خود را ارزیابی کنیم ضمن اینکه از این بازیکنان، برترین ها به تیم های ملی راه می یابند که یکی از بزرگترین هدف فدراسیون و آکادمی، پوشش و تامین تیم های ملی در رده های پایه است.
نایب رئیس بانوان هیات فوتبال استان گلستان ادامه داد: اگر فدراسیون و آکادمی ملی فوتبال هر ساله به صورت  منجسم این فستیوال را برگزار کند،  همه استانها مجاب می شوند تا فعالیت های خود را در زمینه فوتبال پایه بیشتر کنند که در نهایت آینده تیم های ملی تامین خواهد شد و اینکه تمام استانها در یک منطقه جمع می شوند و با یکدیگر فعالیت می کنند اتفاق بسیار خوب و مفیدی است.بخاطر شرایطی که مسئولین فدراسیون و آکادمی ملی فوتبال برای برگزاری این فستیوال برایمان در نظر گرفته اند، تقدیر و تشکر می کنم.