تعداد بازدید خبر: 703
1395/01/28-15:48
رئیس سازمان لیگ فوتسال گفت: با حمایت و همکاری باشگاهها  و اعضای هیات رئیسه، فوتسال سال پر کار و موفقی را پشت سر گذاشت.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، سید رضا افتخاری- رئیس کمیته فوتسال گفت:حمایتها و تلاش های اعضای هیات رئیسه، باشگاهها و مسئولین فدراسیون باعث شد تا سال خوبی را پشت سر بگذاریم و سه مقام قهرمانی را در آسیا به خود اختصاص دهیم. قهرمانی بانوان در فوتسال آسیا برای اولین بار، قهرمانی تیم باشگاهی تاسیسات دریایی در جام باشگاهها و قهرمانی تیم ملی فوتسال در جام ملتهای فوتسال ازبکستان بهترین دستاورد فوتسال ایران در سالی که گذشت، بود.
وی در ادامه بیان کرد: فوتسال ایران در سال جدید دیدارها و مسابقات مهمی نظیر حضور در جام جهانی کلمبیا(تیم ملی بزرگسالان)، جام باشگاههای آسیا(تیم تاسیسات دریایی)، تیم های ملی زیر 20 و زیر 17 سال در مسابقات جام ملتهای 2017 و جام جهانی آرژانتین را پیش روی خود دارد که امیدوارم با حمایتهای بیش از پیش شما عزیزان و همچنین حمایتهای مسئولین فدراسیون فوتبال موفق عمل کنیم.
رئیس کمیته فوتسال در ادامه گزارشی از روند استعدادیابی کادر فنی تیم ملی برای تیم های زیر 17 و 20 سال به اعضای مجمع ارائه داد و گفت: از سال گذشته و تا هفته پیش کادر فنی تیم ملی فوتسال برنامه های استعدادیابی خود را به مرحله اجرا رسانده اند و بازیکنان مستعدی را برای حضور در تیم های ملی انتخاب کرده اند.
افتخاری در ادامه گفت: ما نیاز به حمایتهای رئیس، دبیر کل و اعضای هیات رئیسه به همراه باشگاهها داریم تا بتوانیم در مسابقات بسیار مهم پیش رو موفق تر از گذشته عمل کنیم. ما هر دستاورد موفقی که داشتیم بخاطر تلاش باشگاهها و برگزاری مسابقات منظم لیگ و در نهایت ایجاد تیم ملی قوی بود که سه عنوان قهرمانی به دست آمد.
وی در پایان گفت: در سازمان لیگ فوتسال با قدرت و همکاری خوبی که فی مابین باشگاهها و مسئولین است، فعالیتهای خود را پیگیری می کنیم و امیدوار هستم بتوانیم در سال پیش رو همچون گذشته موفق باشیم.