تعداد بازدید خبر: 995
1395/02/05-14:47
افتخاری: برنامه های اجرای مسابقات لیگ برتر را بررسی می کنیم/
رئیس کمیته فوتسال درباره برگزاری نشست این سازمان با کادر فنی تیم ملی و همچنین معرفی چهارمین عضو هیات رئیسه سازمال لیگ با سایت  رسمی فدراسیون گفتگو کرد.


به گزارش سایت رسمی فدراسیون؛سید رضا افتخاری، رئیس کمیته فوتسال گفت:  پس از برگزاری جلسه مجمع عمومی سازمان لیگ فوتسال با حضور 15 عضو به ریاست علی کفاشیان-رئیس فدراسیون فوتبال و با حضور دکتر علیرضا اسدی-دبیرکل، سعید نجاریان-مدیر عامل باشگاه شهروند ساری با 8 رای در دور اول به عضویت هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال در آمد و رای گیری برای انتخاب نفر دوم عضو هیات رئیسه بین کریم منصوری به همراه کریم بهرامی و عبدالمجید دبیده صورت گرفت و با به دور دوم کشیده شدن این رای گیری، کریم منصوری با 10 رای موخذه به عضویت هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال در آمد.
وی گفت: :  نفر منتخب دیگر باید  از سوی رئیس فدراسیون فوتبال برای عضویت در هیات رئیسه معرفی می شدند که محمدرضا غفاری نفر اول پیشنهادی علی کفاشیان بود و امروز نیز حامد نجفی مدیر عامل باشگاه مس سونگون تبریز نیز از سوی رئیس فدراسیون معرفی شد تا اعضای هیات رئیسه به طور کامل مشخص شوند.
وی در پایان گفت: بعدازظهر روز سه شنبه از ساعت 13 نیز نشستی را برگزار خواهیم کرد و درباره آغاز اردوی تیم ملی، برنامه های لیگ برتر فوتسال و هماهنگی های لازم با کادر فنی تیم ملی فوتسال به بحث و بررسی می پردازیم.