تعداد بازدید خبر: 211
1397/08/23-11:45
خادمین موکب شهدای ورزشکار جامعه فوتبال  ایران که در  مرز چزابه میزبان زائرین مراسم اربعین حسینی بودند به مشهد مقدس اعزام شدند.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، موکب شهدای ورزشکار جامعه فوتبال  ایران در طول ایام اربعین با حضور جمعی از اهالی فوتبال از جمله مسئولین ، مدیران و حتی بازیکنان تیم های لیگ برتری افتخار خدمت رسانی به زائرین اباعبدالله الحسین(ع) در مرز چزابه را داشت.
بر همین اساس با همکاری بخش فرهنگی فدراسیون فوتبال ، هیات فوتبال استان خوزستان و سازمان لیگ برتر فعالان و خادمین این موکب روز چهارشنبه جهت زیارت امام رضا(ع) به مشهد مقدس اعزام شدند.
علی طرفی که مدیریت اجرایی این موکب را بر عهده داشت دراین خصوص گفت:این سفر به همت فدراسیون فوتبال و با حضور تعداد ۴۰ نفر از  خدمتگذاران این موکب صورت پذیرفت و توفیق تشرف به زیارت امام رضا(ع) را در یک برنامه فرهنگی ارزشمند پیدا کردیم. جا دارد در اینجا از زحمات مشرف شدند همچنین علی طرفی از آقای تاج ریاست محترم فدراسیون  و همچنین برادر عزیز آقای ساکت، دبیر کل محترم  که در این مدت با تمام توان حامی این موکب بودند همچنین برادران بزرگوار آقایان بهاروند ریاست سازمان لیگ.جناب آقای طالقانی ریاست هیات فوتبال خوزستان ، آقای زمان آبادی و آقای بهمنی تقدیر وتشکر کنم.