تعداد بازدید خبر: 1041
1395/08/11-11:20
داوران قضاوت کننده در هفته نهم لیگ دسته دو فوتبال کشور از سوی دپارتمان داوران اعلام شد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون،
چهارشنبه 12 آبان 
بعثت کرمانشاه - کیمیافرآیند تهران-ساعت14:30- ورزشگاه انقلاب کرمانشاه 
تورج رستمی – رامین بابایی – محمود گوهری نژاد – حمال محی الدین
جمعه 14 آبان 
شهرداری اراک - شهر باران تهران- ساعت14:30- ورزشگاه 5 مرداد اراک
امید جمشیدی – رضا درویشی – مرتضی فاطمی – حسین عارفی
شهباز نوژان البرز - فولاد نوین اهواز-ساعت14:30- ورزشگاه انقلاب کرج
مطفی بینش – علی الفتی – بابک خسروی – سالار نظریان
شنبه 15 آبان 
برق جدید فارس - نفت امیدیه -ساعت14:30- ورزشگاه حاجی پور سعادت شهر
ابوالحسن دلباز – محمد شجاعی – سیاوش باقرنژاد – داریوش احمدی
گیتی پسند (سپهر نقش جهان) اصفهان - قشقایی شیراز-ساعت14:30- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود
رضا قاسمی – رحیم حاجی پور – محمد درخشان – عادل بیت سیاح
یکشنبه 16 آبان 
شهید کریمی جویبار-شهرداری ماهشهر- ساعت14:15- ورزشگاه شهدای واسوکلا جویبار
احمد موسوی – یوسف مغروری – فرهاد فرهادپور – مهدی کاظمی
آلومینوم هرمزگان-پاس همدان- ساعت14:15- ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
امراله تعاون کردار – رمضا علی پور – صادق رستمی – جواد عبدالهی
شهرداری کاشان-شهرداری بندرعباس-ساعت14:15- ورزشگاه شهید فکری کاشان
سعید شمس – حافظ عظیمی – محمد نوری – مهدی احمدی
بادران نوین تهران- نماینده گیلان (داماش گیلانیان)- ساعت14:30- ورزشگاه کارگران تهران
محمد ممتاز – امین زاهدی – محمدحسین زاهدی – محمود اصغری
کاسپین قزوین-شاهین ماهشهر-ساعت14:30- ورزشگاه سردار آزادگان قزوین
مهدی جبرئیلی – رضا نجفی – حسین گلشنی – یاسر خانفام
شهرداری فومن-نفت نوین آبادان-ساعت14:30- ورزشگاه آزادی فومن 
صائب گلی – حسینعلی عابدی – یاسر نوربخش – محمد رزقی
سردار بوکان-نیروی زمینی تهران -ساعت 14:30- ورزشگاه وحدت بوکان
عبدالحسین باستان – کاوه بهمنی – کوروش کریمی – مجتبی رحیمی
شهرداری همدان-شهرداری تبریز-  ساعت14:30- ورزشگاه قدس همدان 
رضوان سرشار – مسلم رحیم خانی – مهدی نورمحمدی – محمد جهانی
شهرداری (آبی پوشان) اردبیل-پتروکیان شوشتر-ساعت14:30- ورزشگاه تختی آبادان
ابوالفضل دوستی – مجتبی رجبیان – علیرضا طاهرخانی – مصطفی عزیزی
کارا شیراز-هف سمنان- ساعت14:30- ورزشگاه بعثت کرمانشاه
حسام ملامحمدی – احد سلطانی – وحید امیری – محمد مومنی 
شهرداری ارومیه-استقلال آبی ب تهران- ساعت14:30- ورزشگاه خانه جوان ارومیه
حبیب بیگلر – هاشم خدابنده – اصغر ملکی – سامان سلطانی
(شاهین) شهرداری بوشهر- شاهین توسعه(بانی گستر) کیش- ساعت15:30 – ورزشگاه بهشتی 1 بوشهر
حسین خیرده – مرتضی هوشیار – عدنان پیروی – حسن شفیعی