یدالله جهانبازی

تاريخ تولد : 1352/01/04
تعداد قضاوت بین المللی : 18
سوابق:
یدالله جهانبازی از سال 1387 در حال قضاوت در ليگ برتر بوده و آخرين درجه داوری اش بین المللی (2007) است. جهانبازی از سال 1373 که مدرک درجه 3 خود را اخذ کرد فعاليت حرفه ايش را آغاز کرده است. 
جهانبازی در مقطع کارشناسی رشته زبان و ادبیات فارسی موفق به اخذ مدرک شده و به عنوان دبیر آموزش و پرورش مشغول به فعاليت است.
بازیها

تیم اول تیم دوم نام دوره تاریخ برگزاری
نپال عمان مسابقات قهرمانی آقایان زیر 16 سال 2012 1390/06/23
سوریه عمان مسابقات قهرمانی آقایان زیر 16 سال 2012 1390/06/25
عمان عربستان سعودی مسابقات قهرمانی آقایان زیر 19 سال 2012 1390/08/03
عربستان سعودی بنگلادش مسابقات قهرمانی آقایان زیر 19 سال 2012 1390/08/07
عراق عمان مسابقات قهرمانی آقایان زیر 19 سال 2012 1390/08/09